Říjen 2011

Prázdniny...

28. října 2011 v 9:37 | Claire |  Řeči kolem
Tak nám ve středu začali prázdniny a unás stále byli italové, né že by zrovna pro mě byli problém, ale to že máme prázdniny a jsem nemocná ano.. musím říct, že lidé, kteří si stěžují na italskou organizaci neznají naše české profesory... a když už jsme u profesorů, tak nechápu jejich smýšlení... budete mít prázdniny, pěkně si odpočnete, tak co takhle se naučit tohle, tohle a tohle a po prázdninách si napíšeme testík?? každý je asi pro něco jiného že :))nejhorší na tom všem je že mě ta škola opravdu nebaví a navíc jesem se rozhodla mít dobrý známky... celkem nesmysl pro mě, ale snad mi to půjde....

jinak tu teď asi moc nebudu.. opravdu se raději teď budu věnovat čemukoliv... kreslení, hraní na kytaru, čtení.. možná dokonce i škole... ale s blogem to moc dobře nevidím :D ale taky jsem to tak zrovna moc neviděla vždycky :D:D
no kdyby někdo chtěl design, tak napište :)) baví mě to, tak bych se do toho klidně taky i pustila :))

Designy - 7 nových náhledů

14. října 2011 v 20:30 | Claire |  Designy pro tebe!
Tak tu mám 7 nových designů :)) náhledy jsou odbyté, protože nemám opravdu náladu se dělat s náhledem, který nikomu k ničemu není :D ale designy si myslím, že jsou povedené! jak ty s celebritami, tak ty ostatní :)))
Kdyby někdo chtěl udělat design na přání, který by byl třeba stejný jako nějaký tenhle pouze změna celebrity nebo taknějak jsem ochotná to udělat :))
Chceš nějaký tento design? Napiš na acta-non-verba@email.cz
(raději napiš i sem do komentářů, že si napsal/a mail, kdybych se tam náhodou nedívala)
Předmět:Jméno designu, osobu, Chci design.. cokoliv
Obsah
URL designu : buď odkaz na náhled nebo přímo na mém blogu na design! (ať přesně vím o který se jedná)
Tvůj blog!
Heslo na blog (ať ho mohu nastavit)
Přezdívku ať vím o koho se jedná

co kde kdy jak proč

9. října 2011 v 22:39 | Claire
Omlouvám se svým čtenářům a nečtenářům za mou nehlášenou absenci zde, ale Výměný pobyt a chystání se na něj pro mne bylo důležitější než neustále čekat, kdy prostě půjde náš extra rychlý internet, který neustále jde :))


No a kde jsem byla??
V prosluněné Itálii :)) naše cesta začala ve 4hodiny ráno před naší školou a po jedenácté hodině večení jsme byli ubytování do bungalovů v Římě, kde jsme strávili 2 dny a dvě noci. Řím se pořádně procárali, takže si člověk nejvíce pamatuje ty strašlivé schody. Ale nějaká vzpomínka na Vatikán a Koloseum tam také je (nevím co je na Koloseu tak zajímavého, ale já od toho čekala daleko více....) jinak má rodina byla na Sicílii :)) Krásný to ostrov, úžasné počasí, zajímavá atmosféra, a neuvěřitelná Etna, kterou najdete všude kolem vás. Lávové kameny až na pláži, nebo v chodnících po kterých chodíte, etna a její vedlejší sopky?? krásně to využívají a když si Etna ufoukne, myslím, že to tamní lidé už ani nepozorují :Djinak je úžasné jak jsou na sicílii vidět znaky jak z antického řecka, tak i říma a pozdějších dob... Jazyk mají překrásný, ale co si myslím je nejpodstatnější je ochota sicilanů, jejich přátelskost, úsměvy :)) a to že mají výborné jídlo snad nemusím ani zmiňovat :)
Jednoduše, jasně a stručně v Itálii si každý najde své :))
snad ani nemusím říkat, že jsem si Sicílii neuvěřitelně oblíbila, na mafiány nenarazila (pravděpodobně), ale doma je doma :)) jsou tu lidi, bez kterých by ten život prostě nešel :))