Listopad 2011

Oddělovače o.6

29. listopadu 2011 v 18:56 | Claire |  Oddělovače
Další oddělovače :) tentokrát poměrně jednoduché a hlavně barevné! :))

Použít je můžeš, ale pokud je použiješ uveď zdroj!!
nevydávej za své!!

Oddělovače o.5

28. listopadu 2011 v 11:39 | Claire |  Oddělovače
Trošku rychlostněvytvořené oddělovače... myslela jsem že budou menší, takhle na mě působí poněkud giganticky... jinak ta nepravidelnost je tam schválně, ael nevím zda se líbí nebo ne...
no stejně sem je sem dala, takže já s nimi alespoň trošku spokojená sem no...
(kdysi po mně někdo chtěl černé, ale černou tolik nemusím, tak tu je alespoň jeden černý :D

Design o.2

26. listopadu 2011 v 0:03 | Claire |  Designy blogu
Po kočičce následoval poněkud jednodušší design, ale pro mě možná i líbivější, protože byl takový poklidný a řekla bych že i uklidňující :) ale po grafické stránce byl mnohem jednodušší.
Já s designem byla spokojená :) ale změna je život, navíc tu byl přes měsíc :))

Blog

25. listopadu 2011 v 23:53 | Claire
založen : 6.srpna 2011
admin Clare
....
články k blogu


grafika

25. listopadu 2011 v 23:52 | Claire
....
....
...

Admin

25. listopadu 2011 v 23:52 | Claire
Výkřiky do tmy
knihy
filmy
hudba
....

Kontakt

25. listopadu 2011 v 23:51 | Claire
Email - acta-non-verba@email.cz

Youtube.com - Mishullenka

Databazeknih.cz - Claire

ICQ - napiš si a jestli tě znám, tak ti ho klidně i dám :)) takové malé opatření, aby si mě nepřidal uplně každý a já neměla klid :))

Facebook - nedám nikomu

Nejoblíbenější knižní postava

25. listopadu 2011 v 21:44 | Claire |  Téma Týdne
Témeř každý sečtělý člověk má nějakou tu svou oblíbenou knižní postavu, pokud tedy nepočítáme osoby, které mají všechny své postoje negativistické, nedokáží se s nikým ztotožnit, všechny musí pouze ponižovat a hledat na nich chyby atp. Takových lidí musí být také dostatek, ale bude jich méně, než lidí, kteří v ruce nedrželi jinou knížku než čítanku v první třídě...
S jakou postavou bych se dokázala ztotožnit já? Pamatuji si 7mou třídu, kdy jsme psali sloh na toto téma a já neznala žádnou postavu, tak jsem hledala na internetu a psala o Bilbovi Pytlíkovi aniž bych viděla film nebo četla knihu. Nyní čtu první díl a kniha je skvělá, ale nečtu jí jedním dechem, takže zde žádná oblíbená postava, tak abych k ní vzhlížela nebude, protože k tomu potřebuji autora, který mě naprosto vtáhne do děje, překvapí mne svým umem hráním si s jazykem, přesným vyjadřováním, žádnými zdlouhavými popisnými odstavci a dá do postav trochu sebe a k tomu navíc část lidské duše, právě toho po čem lidé touží! A k tomu taktéž vyžaduji úžasný děj, propracovaný, strhující, při kterém Vás až mrazí, zaryje se Vám až do morku kosti a vy nemůžete spát, protože musíte znát jak to dopadne, jak si žijou dál a kniha ve Vás musí něco zanechat.
Takových knih znám hodně. Knihou, ve které autor servíroval svou vlastní duší zahalenou v temném plášti drog, pod kterou se skrývala nenávist k rodičům, protože se o dítě nemohli starat a mysleli více na práci je Milion malých střípků, seznámit se s tímto autorem v této knize je něco neuvěřitelného, protože dokážete cítit každou jeho bolest a uvědomíte si jakým peklem si člověk někdy projde.
Nebo mladá dívka, která ve své knize Úplná prázdnota popisuje život mladého feťáka, kterého si člověk naprosto oblíbí. Po skončení tohoto příběhu cítíte naprostou beznaděj tohoto světa, myšlenky proč je život tak krutý a já na tuto knihu vzpomínám s tšmito pocity ještě po dvou letech, kdy jsem ji četla.
Dost ale knih, které jsou neuvěřitelně reálné! Trošku se odpoutat od reality je někdy lepší, než hloubat se komnatami nekonečného utrpení! Máš-li dost upírů a vlkodlaků vrhni se na nekromanty, tedy přesněji na abhorseny! Sabriel je úchvatné dílko, které není úplně dokonalé, ale k dokonalosti mu mnoho nechybí a celý ten nápad je úžasný! Sabriel je sympatická, stejně jako její nástupkyně Lirael.
A na závěr to nejlepší! Série The Mortal Instruments propojené s The Interial Devices. Někteří knihu nemusí, protože jim to přijde přehnané, ale to je pouze tím, že nečetli všechno nebo prostě nemají cit :P Cassandra píše naprosto úchvatně, knihy máte za chvíli přečtené a navíc naprosto si oblíbíte všechny hlavní hrdiny! Ať už to je dokoliv z první nebo druhé série. Ale píšu to zde protože mě zaujala postava Clary. Dívka, která mi je velice podobná (né vzhledem), někdy neví, co chce, a když to ví, přemýšlí i nad ostatními, ale i přesto jsou některá její rozhodnutí ukvapená, ale to jen protože miluje jako každý z nás. S touto osobou bych se někdy ráda setkala :) a možná s větším nadšením bych ráda poznala ženu, která za těmito sériemi stojí. Je to žena, kterou eru jako svůj vzor, protože dokáže do písmen vdechnout to co jiní ne, její knihy jsou promyšlené a postupně na sebe krásně navazují jako puzzle o milionu částích, které každému dají zabrat, ale ona je poskládá s lehkostí! A příběh o dobru a zlu, kde každý někde stojí a je mezi nimi rovnováha je to co mne baví! :)
Snad se najde i někdo takový, kdo obdivuje tyto knihy či spíše hrdiny, když právě o tom je tento článek nebo spíše téma týdne, protože můj článek se pohybuje na hranici toho co jsou hrdinové a toho co jsoui mé pocity z těch nejoblíbenějších knih :))
PS: A nezapomeňte na Dobbyho!! :)))

Objednávka designu

11. listopadu 2011 v 8:05 | Claire
Tak se mi tu teď sešlo trošku více objednaných designů a každý je psán někde jinde, proto budu dělat pouze objednávky, které budou napsány tady pod článkem!!
(těch 3-4 lidí, kteří si objednali před článkem se to netýká)

Pokud ses rozhodl, že chceš mít design ode mě, přečti si pravidla tady (dodám později)
1. neupravovat design
2. nevydávat za svůj
3. když je na přání, tak by sis ho měl/a nechat alespoň 14 dnů

Teď přímo k designu, pokud chceš napiš bližší informace...
1. s kým? (tvoje fotky, celebrita, zvíře, manga, krajinka, nic jenom jméno blogu, nebo něco co by pouze doladodilo barevnost designu....)
2. víš jakou chceš barvu?
3. rozložení - menu nalevo, napravo....
4. chceš k tomu popisky, ikonu, oddělovače......
5. ještě nějaká jiná kritéria? :))

tak stačí napsat!
Objednávky budu brát popořadí!!
A počítejte s tím, že si třeba i chvíli počkáte :)

dagushrose.blog.cz

7. listopadu 2011 v 12:26 | Claire |  Designy na přání
Tak hned po prvním designu na přání jsem dělala i druhý :)) Tento byl avšak obtížnější, protože adminka ho chtěla přímo ze svých fotek a za to jí děkuju, protože každá nová zkušenost je pro mě dobrá! :))

Ange.blog.cz

3. listopadu 2011 v 12:15 | Claire |  Designy na přání
Tak mám za sebou svůj první desig nna přání a já jsem spokojená :)) dokonce jsem si s tím i pěkně vyhrála :))

Filmy s Leonardem DiCapriem

2. listopadu 2011 v 12:21 | Claire |  Tipy
Určitě si každý nás pod jménem Leonardo DiCaprio vybaví Titanik a milostnou sckénu na přídi lodi nebo možná že naěěkteré dívky si vybaví to jak vypadá, obojí je s ním úzce spjaté, avšak pro mě to je osoba s neuvěřitelným talentem, který umí prodat!
A kde že to vlastně hrál kromě Titaniku??
Počátek! - úžasně propracovaný film, při němž toho nevíte tolik, dokud se nedostanete ke konci, k pochopení tohoto filmu Vám nestačí jedno shlédnutí, protože vždy objevíte nějakou maličkost navíc, která Vám pomůže skládačku dokreslit :))
Rváčův deník - film o rok mladší než já. Příběh mladého chlapce, kterému skříží drogy cestu (film má také jiné názvy jako Basketbalový deník, či Basketbalový zápisník)
Marvinův pokoj - zde si zahrál syna Meryl Streep, která není zrovna nejlepší matkou a ani sestrou. _Film je o tom, že lidé nakonec spojí až nešťastná příhoda, což je velice smutné, ale pravdivé.
Romeo a Julie - nebaví Vás povinná četba? zkuste se na ni podívat, v jeho podání to pro Vás bude určitě zábavnější :))
Muž se železnou maskou - kdo by nenal tento film, i když hodnocení filmu není zas tak slavné, já bych dopručila všem :))
Prokletý ostrov - na poprvé mě film neoslovil, ale na podruhé jsem ho žrala jako za mladých let disneyovky, pokud člověk může být zmatený z celého konce, tak je to právě u tohoto filmu.

Vím, že mé psaní nemá nic do sebe, ale člověk tak zabije nudu a pořádně si aspoň srovná, kde všude DiCaprio hrál a ví, že to je opravdu dobrý derec :P :))


Nechce někdo design???

1. listopadu 2011 v 17:29 | Claire |  Nabídky
Jsem nemocná, tak mám hafo času :))
chceš nový design, ale nevíš jestli by se ti líbil?? podívej se sem, sem, sem a sem
Stačí napsat sem do komentářů s jakou celebritou (celebritami, seriálem nebo jenom s nápisem blogu a tak pod.) by se ti líbil
pokud máš nějaká bližší kritéria jako je barva, menu nalevo nebo napravo.... stačí napsat :))
popisky, avatary, klikačky.. pokud člověk chce :)) ale spíš se na tomhle dohaduji, až po tom co člověk viděl design a buď se mu líbí nebo ne :))
Samozřejmě, že když se design li¨íbit nebude, stačí napsat.. můžu ho udělat jinak...
Pokud chceš jinou grafiku, mohu to zkusit, ale nejsem si ničím jistá.. designy mám prostě nejraději :))
ale popisky do menu, oddělovače a tak podobně zvládne snad každý :P

A nebo prostě mohu udělat něco jako je tohle :)) stačí si vymyslet text :))