Prosinec 2011

Šťastné a Veselé!

24. prosince 2011 v 13:59 | Claire |  Řeči kolem
Tímto bych Vám všem chtěla popřát láskyplné Vánoce, ať jste všichni se svou rodinou v teple a pohodlý, můžete si užívat těchto vzácných chvil a pořádně si odpočinout :)
Přeji Vám abyste se sešli se všemi svými blízkými, protože nebýt s tím na kom Vám nejvíce záležíje smutné. Proto bych ráda paní Havlové a dalším příbuzných poklidné Vánoce a ať nejsou moc smutní. A toto přeji i všem ostatním, kteří jsou na tom podobně.
Mějme se všichni dobře, buďme šťastni za každou drobnost, protože tu jsou i tací, kteří by právě za to co nám nesedí byli nejvíce šťastni!
tak tedy Šťastné a Veselé, především plné úsměvů a radosti :)

Vaše Claire

Václav Havel aneb muž známý po celém světě

21. prosince 2011 v 10:11 | Claire |  Téma Týdne
Když jsem se dozvěděla o smrti našeho bývalého prezidenta, nebyla to mne zrvona ta nejhorší zoráva. Proč tomu asi tak bylo? když byl prezidentem, byla jsem malá a nechápavá. Z toho co udělal jsem vlastně také nic nevěděla u nás doma ho spíš považovali za né příliš dobrého, ale každý má nějaké své chyby ne? Byl prvním demokratickým prezidentem čr a to něco znamená. Určitě by někteří byli spokojeni a nekteří nespokojeni. To je jasné. Možná by se našel někdo další, kdo by stál u převratu. Možná by to nebylo ještě nyní a možná by to bylo už v té době, ale rozhodně toho dokázal dost :)

Ale to co mi naprosto vadí je jak pro zdrcující smrt hokejistů, ale pana prezidenta ne. Takhle vypadají správní vlastenci :)
Ano někdo mi říkal, že smrt někoho o koho se lidi momentálně zajímaly, kteří měli celý život před sebou, jejich smrt byla tak katastrofická a nečekaná.... ano, to neznamená, že v našich srdcích by pan havel měl být mnohem méně, než hokejisti, kteří pro nás nic neudělali. to že vyhráli hokej to udělali pro sebe :)

Na FB jsem objevila jednu jedinou skupinu, kdy lidé měli zapálit svíčku. Žádné profilovky, nic jako R.I.P a podobně...

No a včera jsem našla stránku, kde jsou lidé pro, aby se Ruzyně přejmenovala na letiště Václava Havla. A myslím, že to je krásný nápad, protože on pro nás byl něco jako zelenou pro cestování :))
Kdo chce může se podepsat :) (trapné je, že pod 18 se podepsat nemůžeme)

Oddělovače o.8

18. prosince 2011 v 9:00 | Claire |  Oddělovače
Snad se někomu bude nápad s šipkama líbit :D i když asi už někde byl ale to je jedno... já sem hlavně ráda za ty barvičky :))
Opět kopírovat pouze se zdrojem a nevydávat za své :))

Pod maskou

7. prosince 2011 v 20:56 | Claire |  Téma Týdne

Tak jako každý týden i tentokrát pondělím začalo nové téma týdne, tentokrát s názvem "pod maskou". Již tento den jsem přečetla několik zajímavých článků k tomuto tématu a několik méně zajímavých. A čím to bylo?

Někteří lidé, jako například já, neumějí naprosto nic napsat a čtení toho co oni napíší je k smrti nudné a unavující a ještě horší je, když neumějí pravopis. Ale to není jediný problém proč jsou některé články nezáživné. Témata se prostě opakují. Každý píše to samé a každý k tomu má ten stejný názor (omlouvám se výjimkám!)

Mám chuť momentálně být strašně kritická, protože, to jak zde vystupujete rozhodně není to jací doopravdy jste a to mě mrzí. Několik lidí napsalo, jak moc je schovávání za masku od jiných trápí, ale že by se sami za ni někdy neschovali, už nenapsali. Co jsem četla, tak nikdo nepsal proč se člověk rád schová za onu masku. Víte důvodů je hodně a kdyby někdo alespoň trošku popřemýšlel, tak by třeba psal i více objektivně než se zaměřovat pouze na své okolí.

Je smutné jak lidé toužící po tom být na hlavní straně a zvýšení si návštěvnosti nepřemýšlí, že i oni tímto článkem se krapet schovají za masku. Jestli se i já tímto článkem schovám za masku osobně nevím. Mé představy o mně mohou být trošku zkreslené. Rozhodně vím, že tohle bych nikomu do očí neřekla, ale myslela bych si každou chvíli. :D

S pozdravem Claire

PS: vm že jsou výjimky, ale nemohla jsem si nechat pro sebe svůj negativní postoj k lidem :D

Oddělovače o.7

3. prosince 2011 v 11:27 | Claire |  Oddělovače
kdo by neměl rád srdíčka? :D
při použití uváděj zdroj!
nevydávej za své!