Ťuňtíček :)

26. února 2012 v 13:18 | Claire |  Řeči kolem

Vaše milovaná Claire se rozhodla, že bude mít nový přírůstek do rodiny. Začala umývat staré akvárko, že si pořídí rybičky, ale pak šla do obchodu a uviděla kouzelného králíčka, kterého si okamžitě musela odnést domů. V té krabičce se mu moc nelíbilo a tak si párkrát dal o hlavu a proto mu dnes říká Ťuňta.


Králíček je kouzelné stvořeníčko. Hlavně je poměrně dost chytrý. Naučil se na své jméno, někdy tedy neslyší, ale to nic nemění na tom, že za vámi přiběhne, když sám chce. Slyší na slovo salátek a okamžitě čeká u dveří, až se mu donese. Když má náladu dokonce i vleze do kočkolitu, ale raději se vyprazdňuje v posteli, abychom všichni ostatní měli více práce a věděli jsme, že on je náš páníček :D A co je pro mne to nejlepší - má krásně heboučkou srst a je dost čistotný. A to ho tu máme jen asi 3 týdny :)


A od toho se dostáváme k jedné takové teorii. Určitě každý zná Nesquik, toho krásného králíčka na tom obalu ty hnědavé kuličky uvnitř. Ty kuličky jsou naprosto stejné jako ty, které každý den sbírám. Nejsou jak od králíka v lese takové ty válečky, ale opravdové kuličky. A teď si představte, kdybych si to nasbírala a někomu nabídla. Na velikonoce přijede malá sestřenka, tak možná vyzkoušíme :D ale té bych to neudělala, i když by byla sranda :D


Momentálně se půjdu učit, jelikož po prázdninách (ano - mám jarní prázdniny ) píšeme tolik testů, že to ani nespočítám…..dobře napočítala sem 11 a určitě jsem na něco zapomněla :D uvidíme… Hlavně ať potom můžu být na ty 2-3 dny na horách a sestřence na maturiťáku aniž bych se stresovala, že neumím slovíčka nebo fyziku :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jiand Jiand | E-mail | Web | 11. března 2012 v 20:45 | Reagovat

Zajímavá teorie... Já mám raději müsli a jak se zdá, udělal jsem dobře, protože právě od teďka bych je stejně přestal jíst :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama