Takový oxymorón

5. dubna 2012 v 23:08 | Claire |  Řeči kolem
Pro neznalé, takovýchto kravin jako je v nadpisu napsaný oxymorón, tu mám vysvětlení. Né že by bylo zrovna nutné toto slovo znát - spíše bude všem, kteří nebudou vyučovat literaturu naprosto k ničemu, ale aspoň pochopí to, co se budu snažit sdělit.
Oxymorón = protimluv

Pořád si říkám, jak se blogu budu více věnovat, protože mne to baví a tak, ale prostě nějak mi to nejde a nevím proč, ale tak snad se mi to bude nějak dařit - vžyť jsem tu nebyla zase měsíc. A to jsem si říkala, že to je originální název pro stránky. Ale přesně ten je ten zmoňovaný oxymorón. Přád říkám a říkam a skutek utek. Možná proto jsem takto tento blog pojmenovala, abych sama sebe naučila nějakým pravidlům, ke kterým jsem snad nikdy vedená nebyla a nyní bych to chtěla změnit. ale jak to půjde uvidím.

Jinak co se týče Ťuňtíka - má se skvěle. Alespoň já si to myslím :) takovej rozkošnej :) někdy dám třeba fotku.

A bylo mi řečeno, že se tu o lidech, přímo tedy o blízkých lidech vůbec nezmiňuji a to je další věc, kterou bych možná mohla změnit. Začít říkat o sobě více věcí, než jen to co se mne zrovna napadne a nepovažuji to za uplně osobní :) Horší je že nevím jak na, aby to nevypadalo zase uplně blbě :D Tak to příště nějak zkusím :)

Letim chrupat :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama